WSZYSTKO O WYSYŁCE

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy Inpost. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych od dnia zaksięgowania na naszym koncie płatności za Twoje zamówienie, w niektórych przypadkach może się on wydłużyć, ale zdarza się to bardzo rzadko.
  • Przy wyborze produktów na zamówienie w opisie każdego produktu podany jest ich czas realizacji (są to produkty z kategorii “Coś dla opiekunów”).
Po odbiorze przesyłki przez kuriera następnego dnia powinna już zostać dostarczona. Jednak nie mamy wpływu na pracę firmy kurierskiej, więc w każdym przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Sami osobiście monitorujemy wszystkie przesyłki i jeśli widzimy, że coś dzieje się nie po naszej myśli kontaktujemy się z firmą Inpost i wyjaśniamy sprawę.

KOSZT WYSYŁKI ORAZ DOSTĘPNE OPCJE

-kurier Inpost 16,99zł

-kurier Inpost pobranie 20,98zł

-paczkomaty Inpost 15,99zł

-odbiór osobisty 0zł (możliwy jest pod adresem ul.Chojnicka 4, 83-200 Starogard Gdański, w godzinach 9:00-16:00 w dni robocze po otrzymaniu informacji, że zamówienie zostało już skompletowane, zazwyczaj wysyłamy SMS).

-paczka dla Sopockiego Uszakowa 0zł (ta metoda wysyłki powoduje, że wszystkie towary, za które kupujący zapłaci są wysyłane na nasz koszt do fundacji Stowarzyszenie Pomocy Królikom oddział Sopockie Uszakowo pod adresem ul. Artura Grottgera 18,
81-809 Sopot)

Paczkomaty Inpost to 15,99zł dla towarów do 25kg oraz wielkości kartonu 41x38x64cm. Gdy waga lub rozmiar kartonu zostanie przekroczony naliczane są dodatkowe koszty w porozumieniu z zamawiającym. Dlatego przy większych zamówieniach bezpieczniej jest wybrać opcję dostawy kurierem Inpost, ponieważ wielkość kartonu w tym przypadku to najdłuższy bok nie może przekraczać 120cm, a łączna liczba boków 220cm i waga 25kg.

W przypadku wybrania metody wysyłki kurier Inpost za pobraniem trzeba liczyć się z tym, że w przypadku nieodebrania paczki wysyłamy wezwanie do zapłaty za poniesione przez nasz koszty, więc wysyłkę 20,98zł oraz jej zwrot do nas, czyli 100% kwoty wysyłki, więc łączna kwota, którą będzie obarczony kupujący, który nie odbierze przesyłki wyniesie 41,96zł. Szanujmy nasz czas oraz pieniądze.

Gdyby Twoje zamówienie było aż tak wielkie i mielibyśmy problem to wszystko zmieścić w największym dostępnym kartonie – skontaktujemy się z Tobą, aby wymyślić co dalej 🙂
 
Dodatkowo każda przesyłka i kurierska i paczkomatowa nie może przekraczać 25kg. Z naszym asortymentem przekroczyć tą liczbę będzie ciężko, ale może kiedyś ktoś da radę 🙂
Płatność i dostawa

WSZYSTKO O PŁATNOŚCI

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

  • płatność kartą i blikem za pośrednictwem platformy Przelewy24.pl
  • przelew bankowy
Przy wybraniu opcji płatności przelewem bankowym Twoje zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po zaksięgowaniu na naszym koncie bankowym owego przelewu.
Przelewu należy dokonać na nasze konto:
BUNNY MOMMY Klaudia Wołoszyk
PKO BP 94 1020 1909 0000 3402 0234 1642
W tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia, w ten sposób umożliwisz nam szybsze znalezienie go, a tym samym szybsze zrealizowanie Twojego zamówienia.
Na wykonanie przelewu masz 48h. Po tym czasie Twoje zamówienie zostanie anulowane, aby dać szansę innym, którzy są zainteresowani kupnem owych produktów.
Jeżeli podczas płatności napotkasz jakąkolwiek trudność, skontaktuj się z nami, na pewno będziemy w stanie Ci pomóc 🙂
Przewiń do góry